Welkom en Agenda

Yoga Haven is een sfeervolle yogastudio aan de Haven 54 in Leiden

Bij Yoga Haven kan je verschillende soorten lessen volgen. Ze worden gegeven door ervaren docenten die de positieve effecten van Yoga graag aan je willen doorgeven.

Bij Yoga Haven zijn de lessen 1,5 uur. Vaak is er daarna nog een kopje thee. Door de tijd nemen voor je yogales, kan ontspanning, rust en heling zich beter “settelen” in jezelf.

Yoga is voor iedereen die goed voor zichzelf wil zorgen. Het werkt verfrissend en ontspannend en helpt je mindfull in het leven te staan.

Facebook.com/yogaleiden

 

Rooster

 

Maandag:

18.45-20.15 Qi Gong – Marije

20.30-21.45 Nidra Yoga – Merel (Eng/Ned)

 

Dinsdag:

20.00- 21.30 Qi Gong – Marije

 

Woensdag:

20.15-21.45 Hatha Yoga – Annelies

 

Donderdag:

9.30-11.00 Hatha Raja Yoga – Frank (Eng/Ned)

18.30-20.00 Ashtanga Vinyasa Flow – Anisha (Eng/Ned)

20.15-21.45 Hatha Raja Yoga – Frank (Eng/Ned)

 

Vrijdag:

8.30-10.00 Yin-Yang Yoga – Aurora (Ned/Eng)

 

 

Instromen in de lessen kan op elk gewenst moment

Weekenden: Yogaworkshops, Kirtan, Meditatie; hou de website in de gaten

Aanmelding of vragen over lessen en workshops kan bij de betreffende docent:

 

annelies@yogahaven.nl
merel@yogahaven.nl
frank@yogahaven.nl
anisha@yogahaven.nl
marije@yogahaven.nl

aurora@yogahaven.nl

Of: info@yogahaven.nl

 

 

Stadsverlichting meditatie, 20.00-21.00, 1 zondag per maand van 20.00-21.00, gratisMeditatie uur in stilte

Iedereen is welkom. Data op  www.stadsverlichting.nu

 Op zondag 10 september is er een speciale editie van Stadsverliching: Zomerverlichting. Dit keer in het Plantsoen in Leiden. De meditatie start zoals altijd om 20.00 en eindigt om 21.00. Wees welkom en nodig zoveel mogelijk gelijkgestemden uit! Neem een kaarsje mee. Info: https://www.facebook.com/Stadsverlichting-Leiden-446688099045806/

 

 

Nieuw: Yin-Yang Yoga met Aurora vrijdags 20.00-21.30, iedere tweede vrijdag tijdstip 9.00-10.30

 

Nieuw: Yoga Nidra met  Merel vanaf maandagavond 4 september 20.30-21.45

Nidra betekent “slaap” in het Sanskriet. Yoga Nidra is een diepe ontspanning waarbij je bij bewustzijn blijft. We bereiden je lichaam voor met Yin Yoga