Welkom en Agenda

Yoga Haven is een sfeervolle yogastudio aan de Haven 54 in Leiden

Bij Yoga Haven kan je verschillende soorten lessen volgen. Ze worden gegeven door ervaren docenten die de positieve effecten van Yoga graag aan je willen doorgeven.

Bij Yoga Haven zijn de lessen 1,5 uur. Vaak is er daarna nog een kopje thee. Door de tijd nemen voor je yogales, kan ontspanning, rust en heling zich beter “settelen” in jezelf.

Yoga is voor iedereen die goed voor zichzelf wil zorgen. Het werkt verfrissend en ontspannend en helpt je mindfull in het leven te staan.

Facebook.com/yogaleiden

 

Agenda

Maandag:

20.15-21.45 Yin Yoga – Merel (Eng/Ned)

Dinsdag:

20.00- 21.30 Qi Gong – Marije

Woensdag:

20.15-21.45 Hatha Yoga – Annelies

Donderdag:

9.30-11.00 Hatha Raja Yoga – Frank (Eng/Ned)

18.30-20.00 Ashtanga Vinyasa Flow – Anisha (Eng/Ned)

20.15-21.45 Hatha Raja Yoga – Frank (Eng/Ned)

Vrijdag:

8.30-10.00 Yin-Yang Yoga – Aurora (Ned/Eng)

Instromen in de lessen kan op elk gewenst moment

Weekenden: Yogaworkshops, Kirtan, Meditatie; hou de website in de gaten

Aanmelding of vragen over lessen en workshops kan bij de betreffende docent:

annelies@yogahaven.nl
merel@yogahaven.nl
frank@yogahaven.nl
anisha@yogahaven.nl
marije@yogahaven.nl

iryna@yogahaven.nl

aurora@yogahaven.nl

Of: info@yogahaven.nl

 

Stadsverlichting meditatie, 20.00-21.00, 1 zondag per maand van 20.00-21.00, gratis

zondag 9 april
zondag 14 mei 
zondag 11 juni

Meditatie uur in stilte. Iedereen is welkom.  www.stadsverlichting.nu

Nieuw: Yin-Yang Yoga met Aurora vrijdags 20.00-21.30, iedere tweede vrijdag tijdstip 9.00-10.30

Workshops en opleidingen van Annette Weers in Yoga Haven vanaf januari 2017

Sinds 1999 geeft Annette workshops en opleidingen op het gebied van ademen, intuïtieve ontwikkeling (aura healing/ reading), innerlijk kind, Voice Dialogue en vrouwencirkels.

Ze heeft haar eigen opleidingscentrum en is vakdocent bij diverse (therapeutische) HBO opleidingen. Ze heeft sinds 1999 een praktijk in Leiden waar ze ook individuele sessies geeft.

“You’re just like me  and very beautifully different.”

Voor opleidingen en workshops: www.annetteweers.nl
Contact: annetteweers@live.nl of bel 06-14770688