Contact en Links

Yoga Haven
www.yogahaven.nl

info@yogahaven.nl

Adres:

Haven 54, 2312ML Leiden
www.studos.nl

Facebook.com/yogaleiden

 

 

Marije Botman: marije@yogahaven.nl

Annelies Vloon: annelies@yogahaven.nl

Aurora de Leeuw: aurora@yogahaven.nl

Frank van den Brink: frank@yogahaven.nl

Anisha Thomas: anisha@yogahaven.nl

Marije Botman: marije@yogahaven.nl

Merel Wiedijk: merel@yogahaven.nl

 

Bij het leidshealingcentrum.nl, werkzaam in Yoga Haven, kun je terecht voor een aurahealing en/of -reading door gediplomeerde aurahealers en aurareaders: neem contact op met Richard Borkent: richard@leidshealingcentrum.nl

Het is mogelijk om Yoga Haven / Studio De Oude Smederij te huren. Kijk voor meer informatie op: www.studos.nl

Eigenaars van de studio zijn Jacobien van der Heide:
jacobien@yogahaven.nl en Albert Lauer: albert@yogahaven.nl  Je kan contact met ons opnemen als je vragen of klachten hebt, of de studio wilt huren.

Links:

www.studos.nl (Jacobien en Albert)

www.pranayourlife.nl (Annelies)

http://yogaschool-leiden.nl (Frank)

www.qigongmb-art.nl (Marije)

leidshealingcentrum.nl

www.stadsverlichting.nu

tilia-garden.com

www.travelyoga.nl (Renate)

www.samayoga.info (Yoga Leraren Opleiding)

www.yoga-saswitha.nl (Opleiding voor Yoga en Wijsbegeerte)

www.arshavidya.org

purnavidya.eu/dutch/actueel/

www.sivananda.org

vaidika.org (mantra’s leren)

artisticharmonics.com

www.thesacredcookbook.com (healthy vegan food)

www.craniosacralasia.com

www.strooikaas.com

www.pranaliving.nl